Hergom Manchester Pellet

manchester-pellet-1Manchester Pellet jest jedynym w swoim rodzaju piecem opalanym pelletem o klasycznym designie. W tym ozdobnym piecu kominkowym zastosowano korpus z żeliwa, co nadaje urządzeniu solidności, oraz pozwala oddawać ciepło całą swoją powierzchnią, co przyczynia się do szybkiego i równomiernego rozprowadzenia ciepłego powietrza w pomieszczeniu. Manchester jako piec nowoczesny oferuje nam sprawność spalania na poziomie 93%, która znacząco obniży zużycie pelletu.

Manchester Pellet został stworzony dla ludzi którzy cenią sobie styl klasyczny i chcą zachować wygląd pozornie starego pieca, przy jednoczesnej wygodzie jaką dostarcza zautomatyzowany mechanizm pieca pelletowego. Urządzenie rozwiązuje nam wiele problemów takich jak dokładanie drewna, miejsca składowania opału, czy posiadanie odpowiedniego komina.

manchester-pellet-8manchester-pellet-7m

Model
Manchester Pellet
Sprawność (%)
93
Moc nominalna (kW)
13,6
Sposób podłączenia
tylny
Średnica wylotu spalin (mm)
100
Waga (kg)
147

Cechy szczególne:

Realistyczne Ogień: Innowacyjna konstrukcja i duża powierzchnia szkła maksymalizuje widok ognia. Żeliwne panele wnętrz paleniska podkreślają wygląd ognia, zwiększając wydajność i trwałość paleniska.

Maksymalny komfort: mikroprocesorowy układ sterowania pozwala użytkownikowi wybrać tryb, który najlepiej odpowiada jego potrzebom. System posiada możliwość ręcznego lub automatycznego sterowania. W trybie auto piec za pomocą czujnika reguluje temperaturę w pomieszczeniu , tak aby utrzymać stałą, zadaną temperaturę.

Najwyższa jakość: Żeliwna konstrukcja , w połączeniu z najwyższej jakości elektroniką, zapewnia solidność, trwałość i wytrzymałość pieca .

Cicha praca: sposób przepływu powietrza , a także konstrukcja z wykorzystaniem jak najmniej ruchomych części sprawia, że piec na pellet Manchester jest jednym z najcichszych piecyków na pelety.

Programy samoczyszczący: Manchester prowadzi regularne cykle samoczyszczące palnika, dzięki czemu, utrzymuje cały czas maksymalną wydajność .

Urządzenie dostępne jest w następujących kolorach

manchester-pellet-3 manchester-pellet-4