Piece kominkowe

Hergom E-30L

Czytaj dalej... Hergom E-30L

Piec Hergom E-30L w całości został wykonany z żeliwa o wysokiej jakości. Stawiając na uniwersalizm piecyk ma prosty, a zarazem neutralny kształt. Unikalnym rozwiązaniem w piecu są drzwiczki, które otrzymały ogromne przeszklenie, nie spotykane u konkurencji.

Hergom E-30M

Czytaj dalej... Hergom E-30M

Firma Hergom wracając do korzeni stworzyła kolejny żeliwny model pieca o skromnej nazwie E-30M. Urządzenie jest zdecydowanym unikatem na rynku piecyków tradycyjnych. Charakterystycznym elementem tego pieca wolnostojącego są drzwiczki z ogromnym przeszkleniem, pozwalające cieszyć się wspaniałą wizją ognia.

Hergom E-30S

Czytaj dalej... Hergom E-30S

Firma Hergom dodała do swojej oferty piec wykonany z wysokiej klasy żeliwa – model E-30S, który odbiega stylem od spotykanych do tej pory pieców tradycyjnych wykonanych w żeliwie. W konstrukcji postawiono na uniwersalizm i wizję ognia, dlatego też zastosowano unikalną dużą szybę. Neutralna stylistyka pieca pozwala umieścić go w dowolnym

Hergom FRAMA L

Czytaj dalej... Hergom FRAMA L

Piec Hergom FRAMA L jest ostatnim a zarazem największym piecem z  swojej serii. Urządzenie posiada nowoczesny prosty design. Pozwoliło to uzyskać  nie duże gabaryty z jednoczesnym dużym przeszkleniem  ceramiczne przeszklonych drzwi, które z pewnością będą cieszyć wspaniałą wizją ognia.

Hergom Frama M

Czytaj dalej... Hergom Frama M

Firma Hergom idąc z duchem czasu prezentuje państwu nowoczesną serie piecy – Frama. Urządzanie zostało wykonane z wysokiej jakości stali. Palenisko w piecu kominkowym zostało wyłożone cegłą szamotową, która dodatkowo została wzmocniona wermikulitem.

Hergom FRAMA S

Czytaj dalej... Hergom FRAMA S

Głównym założeniem firmy Hergom przy tworzeniu nowej serii piecy o nazwie Frama była nowoczesność. Wykonane z wysokiej jakości stali urządzenie wyposażone jest w palenisko wyłożone cegłą szamotową wzmocnioną wermikulitem. Obszerne przeszklenie drzwiczek z szkła ceramicznego pozwala cieszyć się spektakularnym widokiem ognia.

Hergom Manchester Pellet

Czytaj dalej... Hergom Manchester Pellet

Manchester Pellet jest jedynym w swoim rodzaju piecem opalanym pelletem o klasycznym designie. W tym ozdobnym piecu kominkowym zastosowano korpus z żeliwa, co nadaje urządzeniu solidności, oraz pozwala oddawać ciepło całą swoją powierzchnią, co przyczynia się do szybkiego i równomiernego rozprowadzenia ciepłego powietrza w pomieszczeniu.

Hergom E-21N

Czytaj dalej... Hergom E-21N

Piec E-21N  uosabia prosty mały kształt z nienachalnym i uniwersalnym wzornictwem. Nawiązując do tradycji piec został wykonany z żeliwa i tutaj piec kończy z historią. Zastosowane technologie są nowoczesne i najwyższej jakości, co pozwala cieszyć się ciepłem i piękną wizją ognia.

Hergom E-20N

Czytaj dalej... Hergom E-20N

Model E-20N jest połączeniem małych gabarytów z klasycznym kształtem. Piec wykonany z wysokiej jakości żeliwa zapewnia długi okres oddawania ciepła. Mimo małych rozmiarów urządzenie posiada doskonałą technologię spalania.

Hergom Tribute

Czytaj dalej... Hergom Tribute

Tribute – jest piecem który swoimi kształtami oddaje hołd sztuce dekoracyjnej wychodzącą z naszego europejskiego dziedzictwa.  Zaprojektowany tak, aby zadowolić klienta, która kocha nawiązania historyczne.