Sauny

Nasza firma świadczy kompleksowe usługi w zakresie projektów SPA, wykonujemy domowe oraz publiczne strefy SPA. Dzięki współpracy ze specjalistycznym zakładem obróbki drewna firmy TAPIS.PL - posiadamy ogromne możliwości w wytwarzaniu takich produktów jak: sauny fińskie, sauny parowe, sauny domowe oraz sauny na podczerwień. Główną część saunowej oferty stanowią sauny na wymiar, które wykonujemy według indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Na szczególną uwagę w naszej ofercie zasługują kreacje saunowe serii DESIGN

Sauny DESIGN to nie tylko przeszklony font, to najwyższa jakość wykonania i
dbałość o każdy, nawet najdrobniejszy detal


W naszej ofercie posiadamy także gotowe kabiny saunowe. Wszystkim naszym klientom w celu zapewnienia maksymalnego komfortu korzystania z kąpieli saunowych oferujemy szeroką ofertę drewnianych akcesoriów do sauny, w tym chochle, cebrzyki saunowe, zagłówki do sauny, zegary, itd.

Ważną branżą naszej działalności jest także produkcja domków saunowych. Właśnie sauny ogrodowe są doskonałym pomysłem dla wszystkich, którzy pragną odpoczywać łonie natury, a nie koniecznie posiadają miejsce na saunę w domu.

Domek saunowy to doskonały pomysł na relaks na łonie natury


Profesjonalny park maszynowy pozwolił nam na rozszerzenie naszej oferty o drewniane baseny ogrodowe, które zapewniają wspaniały relaks w upalne letnie dni. Wykonujemy także tarasy ogrodowe z drewna egzotycznego.

Drewniany basen ogrodowy zapewnia odpoczynek w upalne letnie dni


Dla osób, które uwielbiają hartować swe ciało, oferujemy balie drewniane z piecem opalanym drewnem, w których możemy zażywać kąpieli przez cały rok.

Balia drewniana z piecem na drewno to świetny sposób na harowanie własnego ciała


W ofercie posiadamy również światowej klasy wanny SPA i minibaseny kanadyjskiej firmy COAST SPAS, której produkty SPA zdobyły wiele prestiżowych nagród przyznawanych przez architektów oraz użytkowników urządzeń WELLNESS & SPA.

Do domowej strefy Wellness & SPA doskonale wpasuje się kanadyjska wanna SPA
od COAST SPAS, np. z serii Cascade.Wytwarzane przez nas sauny to doskonałe połączenie wysokiej jakości, funkcjonalności i wyrafinowanej elegancji. Wykonujemy strefy SPA zarówno dla odbiorców indywidualnych, jak i dla hoteli, ośrodków wczasowych i SPA. Jako producent saun obejmujemy nasze sauny serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym.

Zapraszamy do współpracy.

Pełna oferta saun serii DESIGN znajduje się w serwisie internetowym:
http://www.tapis.pl/sauny/kabiny-do-sauny/

Zdjęcia umieszczono na stronie za zgodą firmy TAPIS.PL