Wkłady kominkowe

KWLine E 660 G Corner

Czytaj dalej... KWLine E 660 G Corner

Wkład kominkowy KWLINE E 660 G Corner jest jednym z ciekawszych produktów dostępnych na rynku które nie tylko posiadają boczną szybę ale również gilotynę – możliwość podnoszenia szybra do góry. Urządzenie może być zarówno prawo jak i lewostronne (P / L).

KWLine E 780 G Corner

Czytaj dalej... KWLine E 780 G Corner

KWLine E 780 G Corner jest stalowo-szamotowym wkładem kominkowym z przyłączem świeżego powietrza, szybrem, oraz boczną szybą. Występuje w wersji prawo lub lewostronnej (P / L). Specjalny korpus spalany rdzeniowo połączony z dwupłaszczową konstrukcją zapewnia wysoką jakość urządzenia.

KWLine E 1000 G Corner Hydro

Czytaj dalej... KWLine E 1000 G Corner Hydro

Wkład kominkowy z wymiennikiem wodnym do palenia ciągłego z boczną szybą podnoszoną do góry Stalowo-szamotowy wkład kominkowy z przyłączem świeżego powietrza i szybrem. Wkład kominkowy KWLinr E 1000 G Corner Hydro jest to nietypowy wkład powietrzny z możliwością dystrybucji gorącego powietrza (DGP). W urządzeniu zastosowano nowatorskie rozwiązanie które pozwala odzyskać

KWLine E 1000 G Corner

Czytaj dalej... KWLine E 1000 G Corner

Wkład kominkowy KWLINE E 1000 G Corner jest nietypowym paleniskiem łączącym w sobie wspaniałość gilotyny (szyba podnoszona do góry) z urokiem bocznej szyby. Urządzenie można zamówić zarówno  prawo jak i lewostronne.

KWLine E 660 G

Czytaj dalej... KWLine E 660 G

Wkład kominkowy KWLine E 660 G jest kolejnym stylowym paleniskiem w ofercie KWLine. Charakterystycznym elementem odróżniającym wkład na tle konkurencji jest pełna szyba wykończona ozdobnym rastrem. Piękny wygląd uzupełnia funkcja podnoszonej szyby, która z pewnością dostarczy nie zapomnianych wrażeń.

KWLine E 780 G

Czytaj dalej... KWLine E 780 G

Wkład kominkowy KWLine E 780 G to kwintesencja nowoczesnej technologi w nienachalnych kształtach. Korpus urządzenia wykonano z wysokiej jakości stali spawanej rdzeniowo, co nie tylko wpływa na jakość spalania, ale również na ogólną wytrzymałość całej konstrukcji.

KWLine E 1000 GR

Czytaj dalej... KWLine E 1000 GR

Wkład kominkowy KWLine E 1000 GR jest alternatywną wersją modelu E 1000 G. W urządzeniu zachowano wszystkie najlepsze rozwiązania, takie jak dwupłaszczowa konstrukcja, czy wyłożenie komory spalania szamotem.

KWLine E 1000 G

Czytaj dalej... KWLine E 1000 G

KWLine E 1000 G jest ciekawą propozycją dla osób poszukujących nienachalnego wkładu kominkowego. Urządzenie cechuje się wysokimi parametrami grzewczymi, wkład zawdzięcza to specjalnej dwupłaszczowej konstrukcji. W komorę spalania umieszczono szamot do uzyskania akumulacji ciepła.

KWLine E 1500 G

Czytaj dalej... KWLine E 1500 G

KWLine E 1500 G jest wyjątkowym wkładem kominkowym. Palenisko charakteryzuje się doskonałymi parametrami grzewczymi, które osiągnięto dzięki zastosowaniu specjalnej dwupłaszczowej konstrukcji. Komorę spalania wykończono szamotem co pozwoliło uzyskać wysoki stopień akumulacji ciepła.

Ruegg 720

Czytaj dalej... Ruegg 720

Ruegg 720 to produkt wzbogacający ofertę klasy średniej. Mimo prostego wyglądu wkład wyposażony jest w techniczne rozwiązania będące  cechą charakterystyczną producenta. Oryginalna forma i subtelność detali potwierdzają jakość marki.